W QiFit poznasz aktywności bazujące na starożytnych systemach ćwiczeń prozdrowotnych, doskonalonych przez setki lat, takich jak Taiji i Qigong. Doświadczysz ruchu zgodnego z naturą, na który patrzy się równie przyjemnie jak na drzewa kołysane wiatrem lub fale dobijające do brzegu

Co znajdziesz na QiFit?
- Akupresura i automasaż
- Sesje oddechowe
- Medytacje prowadzone
- Kursy, Artykuły, Wywiady, Podcasty

QIGONG
Ćwiczenia do odnajdywania równowagi i swobodnego przepływu energii witalnej w ludzkim ciele

TAIJI
Ruch w harmonii i jedności przeciwieństw YIN i YANG, jako podstawa pozostawania sprawnym i zdrowym

O platformie edukacyjnej QiFit

korzystasz kiedy masz czas

TRENINGI ONLINE

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu spotkać się osobiście lub mieszkają poza Warszawą. Trening dopasowany do Ciebie i czasu jakim dysponujesz. Jeśli potrzebujesz, możesz skorzystać z konsultacji przed rozpoczęciem treningów. Po tym jak opowiesz nieco o swoim stylu życia oraz po przeanalizowaniu wspólnie Twoich nawyków ruchowych, dopasujemy odpowiedni dla Ciebie zestaw ćwiczeń. Jeśli potrzebujesz, pomożemy Ci zalogować się do naszej bazy wiedzy i praktyki - platformy edukacyjnej QiFit (czyt. CziFit).

ONLINE