QiFit - Baza Wiedzy i Praktyki

Taiji i Qigong  YouTube

Projekt Fundacji Dantian 2018 - 2020, stworzony w realnej przestrzeni  Studia Dantian na Starej Ochocie. Przeprowadziliśmy tam szereg darmowych wykładów ze specjalistami z których zapis można do dziś obejrzeć na naszym kanale.

Studio Dantian YouTube

Kanał YouTube Fundacji Dantian od 2015 roku, to nasze pierwsze miejsce, gdzie zapisywaliśmy wspólne chwil z naszymi uczestnikami warsztatów.  Na tym kanale znajdziesz ćwiczenia oraz podróże z Fundacją Dantian, a także nasze staże z mistrzami w Polsce i za granicą.

Fundacja Dantian YouTube

ZOBACZ

Projekt Fundacji Dantian, współtworzony z Telewizją Orange pod nazwą: Dantian Ruch i Zdrowie Dalekiego Wschodu 2016-2017, w 2020 roku przekształcony na projekt QiFit (czyt. CziFit), subskrypcyjną platformę edukacyjną. Na kanale można obejrzeć rozmowy ze specjalistami oraz poznać ćwiczenia harmonizujące i wzmacniające ciało.