Jeśli budzi się w Tobie gotowość do zmiany codziennych nawyków ruchowych, jesteś na dobrej drodze. Świadomość zdrowego i uważnego poruszania się, bezbolesnego, bez przeciążeń i urazów, jest  mała. Skontaktuj się z nami. Dowiesz się co zrobić, aby poprawić stan swojego zdrowia i samopoczucia za pomocą delikatnego i zbalansowanego treningu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami, praktykujemy taiji i qigong na codzień, od ponad 10 lat.

online lub osobiście

Jan Gliński
30 min

KONSULTACJE

Od ponad czterdziestu lat praktykuję różne formy ruchowe. Jeśli masz wątpliwość jaki ruch jest dobry dla Ciebie, czy warto rozpocząć trening taiji czy poznać szeroki wachlarz ćwiczeń qigongu, zapraszam Cię na konsultację. Twoje codzienne nawyki ruchowe oraz tryb życia jaki obecnie prowadzisz, pozwolą mi dobrać dla Ciebie właściwy zestaw ćwiczeń. Razem polepszymy jakość Twojego życia.

online lub osobiście
30 min