Kanał YouTube Fundacji Dantian od 2015 roku, to nasze pierwsze miejsce, gdzie zapisywaliśmy wspólne chwil z naszymi uczestnikami warsztatów.  Na tym kanale znajdziesz ćwiczenia oraz podróże

z Fundacją Dantian, a także nasze staże z mistrzami w Polsce i za granicą.

Fundacja Dantian YouTube

ZOBACZ

11 czerwca 2021
WIBRUJĄCE SERCE PUSZCZY 6 DNIOWE WARSZTATY QIGONGU STARZYNA  17.07 - 23.07.2021 Jeśli czujesz że po stresach codziennego życia pragniesz “naładować akumulatory” wśród nieskażonej przyrody Puszczy Białowieskiej, ten wyjazd jest dla
07 kwietnia 2021
  1.WIBRUJĄCE SERCE PUSZCZY 6 DNIOWE WARSZTATY QIGONGUSTARZYNA   17.07 – 23.07.2021 Jeśli czujesz że po stresach codziennego życia pragniesz “naładować akumulatory” wśród nieskażonej przyrody Puszczy Białowieskiej, ten wyjazd jest dla Ciebie.
21 stycznia 2014
  Anna Pawłowska i Marek Jezierski rozmawiają z Janem Glińskim, doktorem fizyki, obywatelem świata (od czasu stanu wojennego), a obecnie czasowo przebywa w Warszawie. Zajmował wysokie stanowiska w branży high-tech, pracując

Projekt Fundacji Dantian 2018 -2020, stworzony w realnej przestrzeni  Studia Dantian na Starej Ochocie. Przeprowadziliśmy tam szereg darmowych wykładów ze specjalistami z których zapis można do dziś obejrzeć na naszym kanale.

Studio Dantian YouTube

QiFit - Baza Wiedzy i Praktyki Taiji

i Qigong  YouTube

Projekt Fundacji Dantian, współtworzony z Telewizją Orange pod nazwą: Dantian Ruch i Zdrowie Dalekiego Wschodu 2016-2017, w 2020 roku przekształcony na projekt QiFit (czyt. CziFit), subskrypcyjną platformę edukacyjną. Na kanale można obejrzeć rozmowy ze specjalistami oraz poznać ćwiczenia harmonizujące i wzmacniające ciało.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Nasze social media
Nasz archiwalny blog